Fotoksiążki, fotoalbumy, albumy, nośniki

Fotoalbumy i fotoksiążki z fotografiami ślubnymi są projektowane indywidualnie zarówno jeśli chodzi o projekt graficzny, ja też o format, grubość kart, materiał i kolor okładki, rodzaj papieru fotograficznego.

Fotoksiążki mogą być naświetlone na papierze błyszczącym, matowym , jedwabiu lub metalic. Okładki wykonane są ze skóry ekologicznej, naturalnej, materiału, drewna, metalu, akrylu.

Najmniejszy format fotoalbumu to 15×15 cm, największy 30×45 cm. Jest 8 formatów do wyboru, kolorów okładek ponad 50.

Na okładce może być wykonane przeszycie, tłoczenie lub grawer laserowy – np. z Waszymi imionami.

Fotoalbumy rozkładają się płasko, karty są sztywne, całość jest ręcznie szyta, karty i okładka mają zaokrąglone rogi. Każda fotoksiążka lub tradycyjny album ze zdjęciami ślubnymi zapakowany jest w kartonowe pudełko.

Format fotoalbumu czy albumu tradycyjnego określony w jednym z naszych pakietów usług ślubnych jest przykładowy, aby można było taki pakiet wycenić. Oczywiście w każdym pakiecie ślubnym można umieścić album w dowolnym dostępnym formacie z dowolną ilością tzw. rozkładówek (rozkładówkę tworzy otwarty  fotoalbum, ilość rozkładówek to inaczej ilość kart w fotoalbumie).

Albumy tradycyjne posiadają karty przedzielone pergaminem, na których przyklejane są klasyczne odbitki w dowolnym wybranym formacie od 10×15 cm do 20×30 cm. Rozkład zdjęć na kartach i rozmiary konkretnych odbitek ustalane sa z Wami przy projektowaniu albumu. Najpierw wybierane są zdjęcia do wydruku, ich rozmiary, potem całość układana jest tak, aby optymalnie i estetycznie wykorzystać miejsce w albumie.

Karty albumów są w dostępne w sześciu kolorach, okładki podobnie jak okładki fotoalbumów w kilkudziesięciu. Najmniejszy rozmiar to 25×25 cm, największy 42×42 cm. Ilość kart ustala się jako wielkrotność 10 – najmniej 10, potem może kart być 20, 30, 40 itd.

Zdjęcia i filmy możecie też otrzymać na płytach CD, DVD lub pendrive w ozdobnych etui wykonanych w identycznym standardzie jak fotoksiążki czy fotoalbumy.

Na spotkaniach wstępnych można obejrzeć takie albumy. Zapraszamy do kontaktu z nami.

Przykładowe składy fotoksiążek – fotoalbumy:

Fotoksiążka – kompilacja

Foroksiążka Asi i Tomka

  Zdjęcia ślubne, fotografia ślubna,  Zdjęcia ślubne Kraków, fotografia ślubna Kraków   https://www.facebook.com/Fotografiaifilmpl?ref=hl

Fotoksiążka Luciany i Darka

Fotografia ślubna Kraków, fotograf Kraków, fotograf na ślub, film video, wedding photography